Держать марку

Держать марку

На вулицях міст можна часто зустріти стильно одягнених жінок. Однак, якщо зазирнути до них у гості, то може відкритися зовсім інша картинка. Чому на людях та в домашній обстановці – дві різні людини? До чого наводить подібна неуважність до свого зовнішнього вигляду?

Багато хто намагається виглядати красиво, вирушаючи на роботу, ресторан, гості. Жінки «тривожать» кошти на нові образи, вивчають поради стилістів, радяться з подругами… Але, як тільки переступають поріг квартири, як відразу перетворюються на Попелюшок – гарна зачіска збирається на хвіст, а стильний одяг трансформується у розтягнуту кофту. Чому?

Причина досить банальна: більшість жінок дивуються, навіщо переводити сили та час на красу будинку, якщо крім близьких їх ніхто не побачить. Адже будинок, те місце, де хочеться розслабитися та почуватися комфортно.

Однак, можна назвати кілька причин бути привабливими і вдома.

НАСТРОЮ

Перебуваючи вдома, левову частину часу людина проводить або в піжамі, або в халаті. З цієї причини краще купувати гарні та якісні речі, оскільки користуватися ними доводиться щодня.

Поза всяким сумнівом, слід розлучитися з речами, що побували багаторазово в пранні і стали неприйнятними для виходу в «люди», але для дому, що використовуються на повну. Якщо значну частину життя одягати речі, що бачили, то й сам стаєш не дуже охайним.

Крім того, наш образ дуже впливає на наш душевний стан. Безперечно, кожен з нас звертав увагу на те, що гарна новопридбана річ піднімає настрій і робить нас впевненішими.А ось у старенькому, вицвілому халатику відчути себе королевою навряд чи вдатися.

НЕПРЕДБАЧЕНІ ВІЗИТИ

Наше життя – сповнене будь-яких сюрпризів, тому не завжди вдається вгадати, коли до нас з'являться несподівані візитери. І таким гостем може бути сусідка, що зайшла за порадою або старий друг, який перебуває в місті і вирішив зазирнути на «вогник». Якщо ми будемо одягнені в стару кофту з розтягнутими рукавами, то зустріч може не принести радісних емоцій, а навпаки, почуття незручності та дискомфорту.

ПРИКЛАД ДЛЯ МОЛОДШОГО ПОКОЛІННЯ

Якщо в сім'ї є дітки, слід врахувати, що вони наші наслідувачі і копіюють стиль життя своїх тат і мам, переймаючи їх звички. Дивлячись на батьків, у них у голові формується той образ, якого вони мають дотримуватись самі.

Це стосується й наших сімейних партнерів. Психологи констатують, що більшість чоловіків скаржиться, що після заміжжя жінка перестає стежити за собою і стає менш привабливою, ніж раніше.

Ще подружжя ображає те, що, збираючись вийти «у світ», жінки старанно вибирають вбрання, а вдома дефілюють у непримітному одязі. Як коментують фахівці, така поведінка супутниці, чоловіки розцінюють ігнорування їхньої думки – для дружини думка та оцінка людей з боку понад усе.

Виходить, що домашній образ має значення як нам самих, але й близьких людей. Без сумніву, ми не закликаємо знаходитися вдома виключно у вечірній сукні та з вишуканим мейк-апом. Але на сьогоднішній день можна підібрати одяг, який буде не тільки комфортним, а й красивим.Це стосується представників сильної половини людства.

Також не забуваємо про свіжість дихання, яке подарує ефективний засіб Сандрін. А дізнатись про нього можна на нашому сайті www.sandrin.ua

Заказать сейчас