Интересные факты о поцелуях

Интересные факты о поцелуях

Поцілунок - один з проникливих і чуттєвих методів взаємодії між людьми.

Є 3 основні теорії, які пояснюють значення поцілунків у взаєминах між чоловіком і жінкою:

 • Дотик губ сприяють оцінці потенційного партнера. Припускають, що інстинктивно ми оцінюємо свого візаві за смаком, запахом та іншим біологічним ознаками, визначаючи його стан здоров'я та сумісність.

 • Дотик губ збільшує ступінь збудження і може сприяти переходу до більш близького контактування. На губах знаходиться велика кількість рецепторів, що підвищують відчуття від поцілунків. Крім цього, в процесі обміну слинної рідиною відбувається додаткове підживлення жінки тестостероном, яке вона отримує від партнера.

 • Дотик губ підтримує відносини між партнерами.

Поцілунки різняться між собою і залежать від того, хто з ким цілується. Батьки цілують своїх дітей, зміщуючись в ліву сторону, так як в дитячому віці тримали їх як правило на лівій руці і тепер за звичкою цілують їх в тому ж положенні. А ось закохані пари це роблять в протилежному ракурсі - вправо. Дослідження продемонстрували, що під час дотику губ підвищується активність ділянки головного мозку, яка відповідає за регуляцію емоцій. Активізація лівої півкулі змушує закоханих під час поцілунку повертатися в праву сторону.

Романтичний поцілунок вважається найсильнішим чуттєвим переживанням в людській популяції.Невипадково організм так реагує на нього:

 • збільшується ЧСС: до 106 ударів в хвилину у жіночої статі, і до 110 - у чоловічого;

 • частішає дихання, відбувається розширення кровоносних судин і організм інтенсивніше насичується киснем ;

 • починається викид адреналіну і окситоцину, головний мозок активно продукує хімічні сполуки, тим самим знижуючи больові відчуття і підвищуючи рівень задоволеності;

 • знижується рівень кортизолу;

 • падає рівень холестерину в кров'яному руслі;

Цілуватися не тільки приємно, але і корисно. Під час поцілунку в процес активно включається понад тридцять м'язів обличчя, що сприяє збільшенню припливу крові до тканин обличчя і дає короткочасний anti-aging ефект.

Багаторазово було доведено, що поцілунки ефективний засіб для профілактики захворювань вірусної природи. Але це не єдиний плюс поцілунків. Як з'ясувалося, вони здатні зробити наші зуби здоровими.

В слинної рідини під час поцілунку підвищується рівень внутрішньоклітинних ферментів, що допомагають зміцнити емаль зубів. Також підвищене слиновиділення в процесі поцілунку вирівнює pН-баланс в порожнині рота. Це попереджає розвиток патогенних мікроорганізмів, не допускаючи карієсу.

Ще одним позитивним моментом поцілунків є чудовий масаж ясен. Цілуючись, зменшується ймовірність розвитку глибокого ураження околозубной тканини.

І, мабуть, саме ключове - ті, хто частіше цілується, більш ретельно стежать за станом порожнини рота: чистять зуби, використовують флоси і ополіскувачі, жуйки і регулярно відвідують стоматологічні кабінети.Ще б! Адже сторонній запах з рота здатний все зіпсувати, тому турботу про зуби любителі цілуватися зводять на сходинку вище.

Істотну допомогу може надати натуральний засіб на рослинній основі Сандрін, що володіє антисептичною і протизапальною дією. Ефективність і різнобічна спрямованість дії Сандрін відбувається завдяки активним компонентам, що утворюються в листі скумпії шкіряної. Сандрін гальмує процеси, що призводять до утворення зубної бляшки і розвитку карієсу, зміцнює ясна і зубну емаль, допомагає надовго зберегти свіжий подих. На сьогоднішній день це найдоступніший засіб по ціновій політиці з розрахунку на одне полоскання. Полоскання ротової порожнини рекомендується проводити регулярно після ранкової та вечірньої чищення зубів.

Висувалися гіпотези, що поцілунки запобігають розвитку депресії, але вони не були підтверджені.

 

Цілуйтеся на здоров'я!

Заказать сейчас