Ангина

Ангина

Ефективні засоби у боротьбі з ангіною

Ангіна - це гостре інфекційне захворювання, що вражає піднебінні мигдалини. Його викликають віруси, грибки і мікроби. Найчастіше стрептококи, які потрапляють в глотку з предметами, якими користувався хворий ангіною. Мікроби, що знаходяться в глотці, і зазвичай не викликають захворювання, можуть активізуватися при несприятливих умовах таких, як охолодження або різкі перепади температури.

Основні симптоми

Захворювання починається різко - на тлі абсолютного здоров'я з'являються озноб, ломота в суглобах, біль в горлі при ковтанні, головний біль, загальна слабкість. Температура тіла підвищується до 38-50 градусів, збільшуються лімфатичні вузли. Мигдалини, язичок, піднебінні дужки стають яскраво-червоного кольору. На мигдалинах можуть утворитися гнійники або ділянки скупчення гною.

Симптоми дуже схожі зі звичайною застудою за винятком того, що ангіна переноситься важче, відчувається гостра, іноді нестерпний біль у горлі, тривалість хвороби досягає 5-7 днів.

Як лікувати?

При перших ознаках захворювання необхідно звернутися до лікаря. Суворе виконання його розпоряджень є умовою для якнайшвидшого одужання і попередження розвитку ускладнень.

Полоскання горла при ангіні виступає незамінним способом зняття запалення. Процедура полоскання повинна виконуватися кожну годину за допомогою таких засобів, як:

Сік буряка;

Настій календули;

Сік моркви;

Яблучний оцет;

Відвар ромашки;

Сік кореня хрону;

Сік лимона, розбавлений в теплій воді;

Міцний чай.

Полоскання горла при ангіні має відбуватися тільки теплим розчином, щоб не дратувати слизову оболонку гортані. Під час полоскання потрібно вимовляти звуки «иии» з метою змити всі мікроби у всіх ділянках порожнини рота. Мова має бути витягнуть якнайдалі вперед для того, щоб розчин потрапив якомога глибше. Тривалість одного полоскання повинна становити мінімум 30 секунд.

Лікування ангіни народними засобами

Для того, щоб позбутися від неприємної хвороби, необхідно використовувати всі відомі способи її усунення. Лікування ангіни народними засобами пропонує інгаляцію над вареною картоплею, молоком, часником. Також ефективним засобом є пережовування прополісу, полоскання горла відваром лушпиння цибулі, кореня оману.

Сандрін - м'яку дію і швидкий ефект

Протизапальну лікувальний засіб Сандрін рекомендується до використання при захворюваннях горла і слизової оболонки. Препарат не має протипоказань і побічних дій. Застосовується з метою зняття запального процесу. Це інноваційний засіб, яке за короткий термін позбавить вас від болів в горлі і поверне добре самопочуття. Швидке одужання досягається завдяки унікальним властивостям препарату, який створений за старовинними рецептами болгарської народної медицини.

Заказать сейчас