Тонзиллит

Тонзиллит

Як вилікувати тонзиліт?

Тонзиліт - це інфекційне захворювання верхніх дихальних шляхів, яке характеризується запаленням лімфатичних утворень глоткового кільця. Його викликають віруси і стрептококи. Збудник хвороби передається повітряно-крапельним шляхом.

Симптоми захворювання тонзилітом

Для даного захворювання характерний гострий початок, яке проявляється в підвищенні температури до 39 градусів, появі ознобу, болю в горлі, що підсилюється при ковтанні, головний біль і загальним станом нездужання. Воно також може супроводжуватися болем у м'язах і суглобах, нудотою і блювотою. Період захворювання тривати 5-7 днів.

лікування тонзиліту

Дане захворювання може бути вилікувано самостійно на ранніх стадіях розвитку. Полоскання горла при тонзиліті виступає ефективним способом зняття запалення в області глотки. Для цих цілей підійдуть такі засоби:

Настоянки: звіробою, календули, столітник, евкаліпта, прополісу;

Відвари: кори дуба, квіток липи серцеподібної, листя шавлії лікарської, кореня алтеї лікарської, плодів фенхеля.

Полоскання горла при тонзиліті попереджає розвиток хвороби і дозволяє уникнути виникнення ускладнень. Проводити дані процедури необхідно щогодини.

Лікування тонзиліту народними засобами

Відомо, що народні методи лікування володіють сильним впливом на процес одужання завдяки використанню натуральних природних складових. Одним з ефективних способів лікування тонзиліту народним засобом виступає парова лазня. Для її приготування необхідно налити окріп в тазик, або іншу велику ємність, і накрити кришкою. Окріп може містити настої трав кропу, шавлії, подорожника або липового цвіту. Потім хворий повинен оголитися по пояс і нахилитися над тазиком. Далі слід зняти кришку, укрити голову рушником і вдихати пари окропу протягом 20 хвилин. Рот, очі і ніс хворого повинні бути відкриті. Після такої ванни корисно вилити на тіло свіжу воду, і розтерти тіло рушником.

Серед народних засобів лікування пропонуються такі настойки для полоскання горла:

часникові;

оцтові;

Чістотеловие;

Спиртові настоянки трав або готові концентрати трав.

Сандрін - в боротьбі з хворобою незамінний

Сандрін - це препарат, який поєднує в собі сучасні досягнення медицини та мудрість лікарів минулих поколінь. Він виготовлений з лікарських трав і рослин за рецептами болгарської народної медицини. Препарат застосовується при хворобах, що вражають глотку і слизову оболонку. Надає антибактеріальний і ранозагоювальний ефект. Використання даного препарату сприяє швидкому одужанню і усунення інфекції з горла.

профілактика захворювання

Для того, щоб знизити ризик захворювання тонзилітом, необхідно провітрювати і прибирати приміщення з дезінфікуючими засобами. Попередити виникнення хвороби можна за допомогою загартовування, занять спортом, відмови від шкідливих звичок, зокрема куріння, і повноцінного харчування

Заказать сейчас