Полезна ли жевательная резинка

Полезна ли жевательная резинка

Напевно вам попадалася на очі реклама про те, що жувальна гумка приносить користь зубам і ясен. Але наскільки цього можна довіряти? Розглянемо в даній статті. 

Жувальна гумка - предмет знайомий жителям 5 материків і яку використовують як допоміжний засіб гігієни порожнини рота. Застосовуючи жуйку (як її називають в побуті) після кожного прийому їжі, знижується ризик розвитку карієсу. Вона усуне залишки їжі з міжзубних проміжків, збільшить виділення слини. Однак слід пам'ятати, що жувальна гумка ніколи не замінить зубну щітку і флоси. Крім того, вона підвищує секрецію шлункового соку, тому дуже часте її вживання може привести до проблем з боку травлення. Використовувати жувальну гумку можна не більше п'ятнадцяти-двадцяти хвилин. 

Говорячи іншими словами, жуйка - це засіб для очищення зубів після прийому їжі, якщо інші засоби використовувати не представляється можливим. 

ВАЖЛИВО! Все вищевказане відноситься до жувальних гумок, які не містять у своєму складі цукор. А регулярне використання жуйки, в якій міститься цукор, може призвести до ураження зуба, пов'язане з руйнуванням його емалі. 

Непогано, якщо жувальна гумка має такі компоненти як ксиліт і фтор. Вони створюють перешкоду відкладенню зубного нальоту і розвитку карієсу. Ще добре, якщо жуйка має в складі алюмінію лактат, терпку дію якого знижує кровоточивість ясен і зменшує запалення. 

Звичайно плюсом жуйки можна вважати її здатність в деякій мірі усунути сторонній запах з рота, який викликаний розпадом залишків їжі, що залишилися на зубах .

А як же йде справа з білосніжними зубами, яке гарантують в рекламі? Повинні вас розчарувати, але даний виріб не в змозі ліквідувати зубні відкладення, а, значить, зробити зуби білішими. 

Поза сумнівом, жуйка є хорошим додатковим засобом очищення ротової порожнини, але не треба забувати, що регулярне її використання може завдати шкоди здоров'ю. Більш того, жуйка ніколи не замінить зубну щітку, зубні нитки і ополіскувачі. 

Головне при чищенні зубів - використання якісних засобів. 

Незамінним помічником стане засіб для порожнини рота Сандрін, що володіє протизапальною, антимікробною, аналгетичну і регенерує дією. Сандрін надає дезодоруючий ефект, допомагає позбутися від залишків їжі. Зручний у використанні, не має негативного впливу на організм.

Заказать сейчас