Зубная боль

Зубная боль

Зубний біль приносить нам велику кількість неприємностей. Вона погіршує нам не тільки настрій, не дає спокійно заснути, прийняти їжу, продуктивно працювати, але і супроводжується деякими хворобливими проявами. При болю в зубах часто спостерігається підвищення температури, запалення щоки, ясен, погіршується загальне самопочуття. Все це свідчить про те, що необхідно відвідати свого дантиста. Детальніше на сайті: https://sandrin.ua/

ЗУБНИЙ БІЛЬ.

Зубний біль або денталгія, зазвичай так називають її фахівці, виникає раптово або поступово наростаючи, і може бути спровокована різними причинами. Зубний біль різноманітний, і по мірі того, як саме і в якій мірі сильно болить зуб, можливо визначити причину захворювання.

Серед усього, що може викликати зубний біль, найбільш поширеними є карієс, запалення внутрішньої тканини зуба, абсцес, потрощений або пошкоджений зуб, захворювання ясен і чутливість зубів.

Також, є ситуації, коли причина болю, криється не в порожнині рота. Найчастіше, це пов'язано з дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба, запаленням відділів слухового каналу, ураженням трійчастого нерва, гайморитом. Захворювання серця зрідка можуть провокувати почуття болю в зубах.

Денталгію супроводжують переважно такі симптоми:

• Набряклість біля зуба і ясен;

• Озноб або головний біль, підвищення температури;

• Неприємний запах в порожнині рота.

Зубний біль може носити гострий, хвилеподібний або постійний характер. Деякі люди відчувають біль тільки при натисканні на зуб.

Якщо джерелом болю є карієс, то руйнування зуба проявляється реакцією на холодне або гаряче, на початковому етапі на солодке. Біль приносить тимчасову незручність і швидко проходить, але лікувати зуб потрібно неодмінно в будь-якому випадку. При запущеному процесі, коли в дентині утворюється порожнина, біль стає сильнішою не проходить досить довго.

Своєчасно нелікований карієс призводить до розвитку пульпіту. Інфекція поширюється всередину зуба, приводячи до подразнення нервових і судинних закінчень. З'являється різкий, пульсуючий біль. Анальгезуючі засоби приносять короткостроковий ефект. Потрібне лікування каналів, з видаленням нерва.

При періоститі(флюс) відбувається скупчення гною в межах дентину. Гнійний вміст знаходиться під тиском, деформуючи і розтягуючи довколишні тканини, щоб пристосуватися до збільшення. Створюється відчуття пульсації , що приводить до стійкого болю.

Для патології ясен (гінгівіт, пародонтит) характерна тупа біль у ротовій порожнині, почервоніння, кровоточивість ясен, а також іноді і зубний біль. Якщо не вжити заходів, зуби і ясна і кісткова тканина можуть бути пошкоджені або втрачені.Більшу частину проблем стоматологічного характеру можна запобігти завдяки профілактичного догляду за зубами, який включає в себе:

 • систематичну, правильну чистку зубів пастою,що містить фтор;

 • Щоденне використання зубної нитки;

 • Полоскання рота засобами з антисептичною дією;

 • Зміна щітки кожні 3 місяці;

 • Професійне чищення 1 раз у півроку;

 • Здорове і збалансоване харчування, багате вітамінами, мінералами і мікроелементами.

 Професійним засобом, який допоможе підтримати і покращити здоров'я ротової порожнини є Сандрін.  Це висококонцентрований екстракт унікального сорту листя скумпії, що виростає в Болгарії.  Має антисептичну і протизапальну дію.  Альбумінатна плівка захищає чутливі нервові закінчення від роздратування, надаючи знеболювальну дію.  1 флакона засобу Сандрін вистачає на 60 порцій для полоскання рота.

 

Заказать сейчас