Жизнь без антибиотиков

Жизнь без антибиотиков

Так як в більшості випадків наш народ звик сприймати інформацію через не зовсім мозковий місце, то головну думку ми позначимо відразу і великими буквами - НЕ ПРИНИМАЙТЕ АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ БЕЗ ПРИЗНАЧЕННЯ. Ніякі.  Навіть якщо сусідці тітці Маші допомогло.  Навіть якщо дядько Петя завжди їх п'є, коли хворіє.  Навіть якщо «його ж діткам прописують».

Ніякі АНТИБІОТИКИ не варто пити без медичного призначення.  А за безрецептурний відпуск пора вже давно ввести відповідальність.

Варто тільки комусь із друзів написати, що погано себе почуваєш, відразу починають сипатися повідомлення з докладним перерахуванням за все, з антимікробних медикаментів.  Вони пропонують їх як цукерки, ставлячи заочно діагнози, вичитавши з просторів інтернету.  І з кращих спонукань вважаючи, що «при сильному болі в горлі - треба».

АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ НЕ ДІЮТЬ НА ВІРУСИ.

Антибіотики вбивають бактерії.  Це антимікробні препарати.

Захворювання горла найчастіше носять вірусний характер.  Вірус і бактерії - це абсолютно різні речі.

Так, іноді відбувається так, що на тлі вірусної інфекції з'являється бактеріальне ускладнення.  Тоді лікар (звертаємо увагу ЛІКАР, а не друзі, сусіди і найближчі родичі!) Проводить ряд досліджень і якщо встановлює бактеріальне ускладнення, то проводить їх купірування призначенням антибактеріальних препаратів.

АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ БЕРУТЬ КУРСОМ.

Під поняттям «курс» мається на увазі кількість таблеток і час, який призначив лікар.  ЛІКАР, А НЕ ДРУЗІ.

Важливо!  Навіть якщо вам стало легше.  Навіть якщо все навколо твердять: «Все ж минуло, не трави себе».  Продовжуйте дотримуватися курсу.

Антибактеріальні препарати повинні створити в організмі певну концентрацію речовини, яка здатна знищити патогенних мікроорганізмів.  Якщо порушити цей час і припинити приймати препарат, то відбудеться не винищення мікробів, а зменшення їх кількості.  І вони почнуть розмножуватися далі.  Але на це раз ще активніше і зліше.  А ще гірше - стануть стійкими.

АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ викликає звикання.

Справа в тому, що патогенні мікроорганізми здатні пристосовуватися до антибіотиків.  Так працюють закони природи, так працює все живе на землі.  Якщо складається погана ситуація, то більшу кількість слабких гине, а менша кількість сильних вчитися в цьому поганому виживати.  В результаті стають сильнішими і витривалішими.  Звідси питання.  Хочете виростити дитину чемпіоном?  Тренуйте спортом.  Хочете виростити мікроб чемпіоном?  Тренуйте його антибактеріальними препаратами.

Проблема подібних препаратів в тому, що неконтрольований прийом перетворює патогенні бактерії в супер бактерії.  І коли при повторному зверненні до лікаря він призначає антибіотики, багато хто з них просто не діють.  Перепробувавши кілька з них, йде час.  І те, що можна було вилікувати за тиждень курсом простого антибіотика, не виходить, так як до цього ви його «призначили» самі собі і пили безконтрольно.

Ось саме тому АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ ЗАВЖДИ призначає лікар.

Тому що ви не можете визначити, вірусна у вас інфекція або бактеріальна.  Тому що ви не можете вгадати тривалість курсу.  Тому що у вас вдома немає лабораторного обладнання для проведення потрібних досліджень.  І в кінці кінців ви не лікар, а АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ ЗАВЖДИ призначає лікар.

Це поступово стає загальною проблемою.  Якщо продовжувати в тому ж дусі безконтрольно приймати антибіотики, то є всі шанси стати резистентними (стійкими) до всього, що встигли придумати вчені.  І тоді все людство відкотиться в доантібактеріальную епоху, коли простий укол пальця голкою міг привести до летального результату.

А поки цього не сталося, будьте розсудливі.

При захворюванні горла рекомендується використовувати різні полоскання.  Ефективним засобом є висококонцентрований екстракт Сандрін призначений для комплексного догляду за всієї ротовою порожниною.  Сандрін повністю безпечний, може призначатися вагітним і дітям.  Численні результати тестування доводять його ефективність за всіма заявленими напрямами.

Заказать сейчас