Какие продукты вредят зубам

Какие продукты вредят зубам

Найчастіше продукти, які корисні для імунітету, кровоносної системи, шкіри, органів травлення, можуть завдати шкоди порожнини рота.  Давайте розберемося.

Грейпфрут.  Цей цитрусовий багатий вітаміном C, але вже дуже кислий.  Якщо ви дуже часто їсте грейпфрут, це може стати причиною ерозії зубної емалі.  Приблизно само йде справа з лаймом і лимоном.  Тому, якщо хочете зберегти емаль, позбудьтеся від звички, коли є така можливість, тягнутися за часточкою натуральної «кислинки».  Або запивайте фрукт водою.

Сухофрукти.  Сьогодні часто хвалять сушені абрикоси і родзинки.  У них дійсно міститься багато корисних речовин.  В цілому сухофрукти гарні тим, що здатні нагодувати нашого «внутрішнього ласуна» і при цьому зберегти форми.  Але, між тим, це досить липкий продукт, який застряє між зубами і викликає кислотні реакції.

Хліб з цільного зерна.  Що може бути нешкідливі абсолютно несолодкого цільнозернового хліба?  Люди часто забувають, що складні вуглеводи ще в роті розпадаються на цукор, який із задоволенням вживають бактерії, що викликають карієс.

Смажена кукурудза.  Ви думаєте, що попкорн з кінотеатру і кукурудза - це здорова їжа?  Ви помиляєтесь.  Смажена кукурудза, крім зайвих калорій, приносить організму ще одну неприємність.  Якби проводили дослідження, що виявляють людей, які втратили шматочок зуба в кінотеатрі, поглинаючи коробку попкорну, цифри були б суттєвими.  Лушпиння розкрилися ядерець легко застряє між зубами, викликаючи інфекцію, а недосмажені ядра можуть і зуб зламати.

Спортивні напої.  Багато хто чув, що газована вода шкідлива для зубів.  Але спортивні напої теж образливі.  Як показали дослідження, якщо помістити зуби в судини з цими напоями, то втрати зубної емалі будуть дуже великими.  Тому, якщо не можете відмовитися від їх вживання, користуйтеся соломинкою.

Солоний крекер Крекери з сіллю гірше, ніж цукерки, коли мова йде про зуби через наявність ферментованого крохмалю.

Льодяники від кашлю або прості льодяники.  Смоктання льодяників означає, що зуби піддаються впливу цукру і кислот набагато довше, ніж якби ви з'їли шматок торта.

Горіхи і насіння.  З горіхами і насіннячками ми рекомендуємо бути особливо обережним тим, хто вже має проблеми з зубами.  Через свою щільної структури ці продукти можуть привести до відколів зубів і пошкодження наявних пломб і коронок.  Якщо ви носите в даний момент брекети, то горіхи і насіннячка потрібно повністю виключити.

Кава.  Таніновие кислоти, що містяться в каві, можуть наносити більше пошкоджень зубам, ніж цукерки.  Кислоти, які потрапляють в порожнину вашого рота з ранковою чашкою кави, можуть зруйнувати вашу зубну емаль.  Чим довше кави залишається в роті, тим гірше ефект, тому уникайте частих перерва на каву.

Газовані напої.  Так як вони містять вугільну кислоту (вона дуже нестійка і швидко розділяється на воду і вуглекислий газ, який ми сприймаємо як «бульбочки»).  Цю категорію напоїв краще зовсім виключити з раціону, адже ніякої користі від солодкої газованої води немає.  І не варто вірити, що напої з позначкою light менш шкідливі.  На здоров'я зубів вони чинять такий же негативний вплив, як і класичні версії тих же напоїв.

Спробуйте обмежити вживання цих продуктів, зменшіть денні перекушування, і тоді ваші зуби будуть здорові і красиві!  Додаткову підтримку Зорова ясен і зубів поможетсредство Сандрін на основі старовинної болгарської прописи.  І ще Сандрін освіжить подих і впорається з кровотечею ясен.  Запитуйте Сандрін в аптеках Вашого міста.

Заказать сейчас