Гигиена рук - до еды. Гигиена рта - после еды.

Гигиена рук - до еды. Гигиена рта - после еды.

«Мийте руки перед їжею!»  - з дитинства знайомі плакати, які красувалися у багатьох закладах громадського харчування, нагадуючи клієнтам про необхідну церемонії дообеденное гігієни.  Зі стін нинішніх кафетеріїв і ресторанчиків на нас вже не дивляться суворі дядьки й тітки, проте слоган «мийте руки» на сьогоднішній день має більш широкомасштабне значення.

З одного боку, питання про те, мити чи свої руки - це особиста справа конкретної людини, і кожен має право вибирати для себе.  Все залежить від охайності і вихованості.

З іншої точки зору, як підкреслюють експерти, проблематика немитих рук має величезні наслідки, якщо розглядати це в масштабі світу.  Немиті руки - це пряма дорога для різного роду захворювань, як холера, гепатит, грип, вірусні респіраторні інфекції, кон'юнктивіт, короста та інше.

За статистикою ВООЗ, щорічно тільки від діареї, яку по праву вважають «хворобою брудних рук», фіксують понад 1,4 мільйона смертей серед дитячого населення.  Більшу половину цих смертей можна було б запобігти, якби вони грунтовно мили руки з милом перед їдою і після відвідування туалетної кімнати.  На 1 квадратному сантиметрі рук «квартирує» близько 1500 мікробів, здатних легко проникнути в людський організм.

Примітно, щоб тільки потиснути руку немолодому правителю Саудівської Аравії, візитери необхідно пройти багаторівневу дистанцію, обробляючи перед кожним рівнем руки спеціальним засобом.

Настільки просте гігієнічну дію сприяє не тільки запобігання інфікуванню організму, але і робить наше життя набагато комфортніше і безпечніше.

І якщо з руками все зрозуміло, як же йдуть справи з порожниною рота?

Гігієна порожнини рота є важливою складовою культури сучасного соціуму, з огляду на те, що щоденна якісна гігієна порожнини рота забезпечує здоров'я зубів до дев'яносто відсотків.

Щоденна вплив їжі, яку вживає людина, робить зуби легкоуязвімимі.  Ігноруючи проведення гігієни порожнини рота, можна втратити зуби, навіть якщо вони в бездоганному стані від природи в юному віці.

Під якісною гігієною порожнини рота мається на увазі щоденне чищення зубів з правильною технікою виконання.  За ротовою порожниною необхідний повноцінний догляд протягом всього дня.

Основні елементи правильної гігієни порожнини рота:

1. Ретельно чистити зуби зубною пастою і щіткою;

2. Очищати порожнину рота після вживання їжі;

3. Здійснювати догляд за міжзубними проміжками за допомогою спеціальної нитки - флосса.

Після кожного прийому їжі рекомендується проводити чистку зубів.  Звичайно, зубна щітка не завжди може виявитися під рукою.  У цьому випадку в якості засобу гігієни порожнини рота можна вдатися до послуг звичайної води або, що краще, спеціального ополіскувача.

Незамінним помічником стане засіб для порожнини рота Сандрін, що володіє протизапальною, антимікробною, аналгетичну і регенерує дією.  Сандрін надає дезодоруючий ефект, допомагає позбутися від залишків їжі.  Зручний у використанні, не має негативного впливу на організм.  Сандрін можна використовувати як дорослим, так і дітям після 3-річного віку.

Також під рукою бажано мати зубну нитку, так як вона допомагає позбавлятися від залишків їжі в міжзубних проміжках.

Звертаючи увагу на гігієну порожнини рота можна зберегти пристойну суму грошових знаків на лікування зубів і відвідувати стоматологічну клініку тільки з профілактичною метою, зберігши здоровими зуби на все життя.

Гігієна рук перед їжею і гієна порожнини рота після їжі - запорука здорового довголіття.

Заказать сейчас