Цвет свежести

Цвет свежести

Сумахових колір - колір свіжості і царственим.

сумахових колір століттями використовувався тільки для верхнього одягу Імператора Японії. Він був заборонений для застосування ким завгодно, крім японського монарха. І по сьогоднішній день церемоніальна японський одяг імператора фарбується тільки в цей сумахових колір.

Його добувають із плодів сумаха - японського воскового дерева, монополію на використання якого мало тільки певний посадова особа або чиновник .. Система заборонених квітів була вироблена в VIII столітті і збережена до сьогоднішніх днів, хоча більш не має юридичного статусу. Сумахових колір жовто-коричнево-оранжевий, близький до охре.

Сумах - це дерево-кущ, ефектне, приваблива рослина. Кому-то воно нагадує акацію, кому-то горобину, інші порівнюють його великі різьблені листя з пальмовими. Влітку сумах світло-зелений, а восени листя стає яскравим, немов полум'я, помаранчевим, червоним, пурпуровим. Таким буйством яскравих фарб і переходів може похвалитися дуже мало рослин. Ще менше рослин можуть позмагатися за змістом корисних речовин.

Сумахвекамі допомагав впоратися з цингою, пухлинами і при дизентерії. Також, Сумак здатний очистити організм від токсинів і шкідливих шлаків, привести в норму травну систему, особливо при цукровому діабеті.

Але, найголовніше гідність Сумак - він допомагає балансувати рівень холестерину в крові і не дає жиру осісти в судинах. Навіть лікарі кардіологи радять користуватися Сумахом.

Вихідці з Ірану, на столі яких завжди багато жирного м'яса, посипають м'ясо Сумак.І інші народи теж ним користуються, посипаючи його на м'ясо і додаючи його в салати.

Сумах містить дубильні речовини, які використовуються при обробці шкіри. 3 листя, кори і коренів роблять фарби для шовкових тканин. Оцтове дерево (друга назва сумаху) несе в своєму листі 25% дубильних речовин. Для порівняння - дубова кора, що, власне, і дала назву цих речовин, містить їх всього 10-15%. Це унікальна властивість з успіхом використовується в стоматології для боротьби з кровотечею ясен і неприємним запахом з рота.

В аптеках можна знайти Сандрін - краплі-концентрат з сумаху, широко застосовуються в стоматології. Вони завоювали велику повагу в середовищі лікарів і провізорів.

 

Сандрін ще відрізняє велика економічність. Одного флакона вистачає на 65 застосувань.

Заказать сейчас