Оставить привычку в прошлом

Оставить привычку в прошлом

Всім добре відомі негативні наслідки тютюнопаління. Залежність від нікотину несе становить небезпеку для нашого здоров'я. Страждають шкірні покриви, внутрішні органи, основні регуляторні системи, ясна і зуби. Згубна звичка призводить не тільки до появи поганого запаху з рота і зміни емалі, але і до розвитку різних патологічних станів порожнини рота.

Сигаретний дим і зуби

містяться в тютюнових виробах смолисті і канцерогенні речовини відкладаються на зубах тонкої, але стійкої плівкою. Це «на руку» для розмноження бактерій і розвитку запалення. Утворився жовтий наліт на зубах кращого позначається не тільки на красу посмішки, але і негативно відображається на здоров'ї. Він змінює колір емалі і «допомагає» руйнувати дентин.

Сигаретний дим піддає руйнуванню цілісність зовнішньої захисної оболонки коронкової частини зубів і губить корисні мікроби. Через перепад температур з'являються мікротріщини на поверхні зубів. В результаті отруйні речовини легко проникають в пористу структуру емалі і осідають на самій глибині. Через ледь помітні щілини потрапляють бактерії, сажа і дьоготь. Зуби позбавляються білизни, набувають жовтого або темно-коричневий вид. Надалі біля коріння формуються чорні плями, що призводять до карієсу і запалення внутрішніх тканин зуба.

Куріння і ясна

Куріння призводить до пересушування ясен і підвищеної кровоточівості.Ткань порожнини рота під дією отруйних речовин слабшає, відшаровується і не в змозі захистити корінь зуба. У атрофовані ділянки потрапляють інфекційні агенти, внаслідок чого ясна виразкуються.Через це у пристрасних курців часто випадають зуби.

Канцерогени, які виділяються під час куріння знижують здатність зубів і ясен відновлюватися після стоматологічних маніпуляцій.

Крім зміни кольору зубної емалі з часом у любителів сигарет прогресують хронічні запальні процеси з переходом в такі захворювання як карієс, гінгівіт, пародонтит, пародонтоз.

Профілактірованіе

Якщо від куріння відмовитися поки не вдалося, в аптеках можна пошукати прекрасний засіб для підтримки здоров'я ясен - Сандрін. Він створений на основі рецептів старовинної болгарської медицини і тепер, завдяки своїй ефективності, продається в аптеках. Технологія виробництва і склад не мають аналогів. Висококонцентрований розчин, основною діючою речовиною якого є екстракт листя скумпії, є ще і дуже економічним. Одного флакона вистачить на 65 застосувань! Сандрін можна придбати в одній з найближчих аптек. Будьте здорові!

 

Заказать сейчас